Nadpis

Mezoterapie je injekční nebo přístrojová metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Kůži vypne a vyrovná povrchové vrásky.

Neinvazivní mezoterapie je příjemný, šetrný postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují pomocí elektroporace do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 4 mm.

Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a jedině tato metoda zaručí, že se potřebné látky pro regeneraci a omlazení pokožky dostanou tam, kde mohou pozitivně působit.

Pokud je potřeba vypnout drobné vrásky, nebo je pokožka vysušená je roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypnutí a zpevnění pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Přesný postup léčby a složení roztoků určíme na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

Odborník s Vámi probere motivaci k neinvazivní mezoterapii, zhodnotí váš celkový zdravotní stav a případné kontraindikace.
Nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení problému a určí typ léčebných roztoků - individuálně, dle aktuálnímu stavu pokožky.
Schéma léčby se zpravidla řídí stářím a stavem pokožky.
Pokud chcete udržet efekt mezoliftu - mezoterapie - co nejdéle, je vhodné ošetření opakovat.
U neinvazní mezoterapie není třeba znecitlivění a anestetika.

Jaké oblasti pomocí mezoterapie ošetřujeme?
celý obličej, nebo pouze určité oblasti oblasti obličeje
krk a dekolt
hřbety rukou

Rekonvalescence po neinvazivní mezoterapii není potřeba, standardně se může klient zařadit okamžitě po terapii do běžného společenského a pracovního života,
bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění, používat vysoké ochranné faktory SPF 30
jiná zvláštní opatření nejsou nutná.

.