VIZÁŽISTKA

Naše akreditace MŠMT je vedena pod č.j.4702/2017-1/157, je vedena na naší společnost- firma Team proměny v.o.s. ul. Bělehradská 3341/1, 434 01 Most.

Jsme držitelé nejnovější Akreditace k rekvalifikačním kurzům pro pracovní činnost "VIZÁŽISTKA" od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), která je stanovena na 80 hodin výuky (nahrazuje původní akreditaci v oboru "Vizážistika a barvové poradenství" v rozsahu 40 hodin výuky) a směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace v oboru VIZÁŽISTKA (kód 69-035-M), což je nejvyšší možné vzdělání v oblasti make-upu. Osvědčení má status veřejné listiny (stejně jako např. výuční list).

Osvědčení o profesní kvalifikaci – VIZÁŽISTKA (69-035-M) je dokumentem, který potvrzuje, že je jeho držitel kompetentní profesionálně vykonávat dané povolání a ovládá činnosti s ní spojené (viz výpis činností, pro které budete splňovat odbornou způsobilost, viz níže). Díky Osvědčení o profesní kvalifikaci máte vyšší možnost uplatnění na trhu práce, jelikož je nejvyšším možným „vysvědčením“ v oblasti make-upu v ČR. Šanci na uplatnění v oboru však díky profesní kvalifikaci – VIZÁŽISTKA (69-035-M) získáváte v celé Evropě.

V případě zájmu nás kontaktujte na :
Tel.: 737 247 718
email: info@teampromeny.cz

ZÁKLADNÍ MAKE-UP KURZ

5 ti denní ZÁKLADNÍ MAKE-UP KURZ
Studiem tohoto make-up kurzu, získáte znalosti a dovednosti od základů až po nejpokročilejší techniky dle aktuálních trendů. Vhodné pro začátečníky s možností úplného vzdělání podle standardů MŠMT

5 ti denní ZÁKLADNÍ BASIC MAKE-UP KURZ

Studiem tohoto make-up kurzu, který je určen pro začátečníky, získáte znalosti a dovednosti od základů až po nejpokročilejší techniky dle aktuálních trendů.
Zasvětíme vás do tajemství perfektní pleti, konturování a korekcí, naučíte se správnou aplikaci make-upu, líčení očí, obočí a rtů a jejich dokonalé propojení do denního a večerního make-upu.

Vše ve srozumitelné formě, s individuálním přístupem podle standartů MŠMT.

Následným studiem pokročilých make-up kurzů, získáte
rekvalifikační KOMPLETNÍ MAKE-UP KURZ
VIZÁŽISTKA
V případě zájmu máte možnost směřovat ke zkoušce profesní kvalifikace v oboru VIZÁŽISTKA (kód 69-035-M), což je nejvyšší možné vzdělání v oblasti make-upu.

Cena kurzu: 5000,- Kč

VIZÁŽISTKA - individuální kurz

10ti denní rekvalifikační kompletní beauty make-up kurz
,, VIZÁŽISTKA"
Rádi byste studovali, ale nemáte možnost se studiu věnovat 10 dní v kuse ? Právě pro Vás je určena varianta INDIVIDUAL.
Cena: 13500 Kč

Nadpis

Čekají Vás jednotlivé studijní bloky, které si můžete rozložit až do 3 měsíců a naplánovat si tak studium dle vlastních možností.

Studiem tohoto make-up kurzu získáte kompletní znalosti a dovednosti od základů až po nejpokročilejší techniky make-upu dle aktuálních trendů. Zasvětíme vás do tajemství konturování a korekcí, naučíte se správnou aplikaci make-upu, líčení očí, obočí a rtů a jejich dokonalé propojení do denního a večerního make-upu.

Make-up Kurz - Individual je 10 denní rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem, školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Po úspěšném absolvování a složení zkoušky získáte Osvědčení o profesní kvalifikaci v oboru "VIZÁŽISTKA" (69-035-M), což je nejvyšší možné vzdělání v oblasti make-upu v České republice.

VYBAVENÍ KURZU- na našem kurzu je pro vás zajištěno veškeré vybavení, které budete k práci potřebovat. Dbáme na to, aby vaše nabyté vědomosti a dovednosti měly tu nejvyšší úroveň, budete pracovat s kosmetickými produkty, štětci i pomůckami těch nejkvalitnějších světových profesionálních značek. Na náš make-up kurz tedy žádné další vybavení nepotřebujete

STUDIJNÍ BLOKY

.• STUDIJNÍ BLOK 2 | PHOTO MAKE-UP (1 den) - modelky jsou automaticky zajištěny z naší strany

• STUDIJNÍ BLOK 3 | OČNÍ LINKY & OBOČÍ (1 den) - modelky jsou automaticky zajištěny z naší strany (v případě zájmu si můžete vzít svojí modelku *)

• STUDIJNÍ BLOK 4 | LÍČENÍ ZRALÉ PLETI (1 den) - modelky jsou automaticky zajištěny z naší strany (v případě zájmu si můžete vzít svojí modelku *)

• STUDIJNÍ BLOK 5 | SVATEBNÍ LÍČENÍ (1 den) - modelky jsou automaticky zajištěny z naší strany (v případě zájmu si můžete vzít svojí modelku *)

• STUDIJNÍ BLOK 6 | TRAINING MAKE-UP (1 den) - modelku si zajišťuje sám student kurzu (z důvodu výběru modelky dle specifického zaměření tréninku studenta + např. i nácvik na Zkoušku Profesní kvalifikace)

• STUDIJNÍ BLOK 7 | PÍSEMNÉ A PRAKTICKÉ ZKOUŠKY (1 DEN) - modelku si zajišťuje sám student kurzu

ZAKONČENÍ KURZU
Po složení závěrečné písemné a praktické zkoušky získáte 2 CERTIFIKÁTY:

1. CERTIFIKÁT - vystavený firmou Team proměny v.o.s - profesionální školou líčení
Po úspěšném absolvování kurzu získáte CERTIFIKÁT MAKE-UP ARTIST professional make-up school. Na českém trhu je tento CERTIFIKÁT vnímám jako záruka kvality Vámi nabízených služeb a vysoké profesionality a otevírá Vám dveře při pracovních pohovorech na pozice Vizážistek nebo Beauty konzultantek v kosmetických společnostech či parfumeriích.

2. OSVĚDČENÍ o absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu: VIZÁŽISTKA
Tento rekvalifikační kurz je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a po absolvování kurzu získáte "Osvědčení o účasti v akreditovaném programu pro pracovní činnost VIZÁŽISTKA"

V PŘÍPADĚ SLOŽENÍ SKOUŠKY obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace VIZÁŽISTKA (69-035-M), jedná se o nejvyšší možné vzdělání v oblasti make-upu ČR:
Osvědčení o získání profesní kvalifikace - VIZÁŽISTKA (69-035-M). Osvědčení má status veřejné listiny (stejně jako např. výuční list). Tato Autorizace potvrzuje, že naše kurzy mají nejvyšší úroveň.

Profesní kvalifikace VIZÁŽISTKA (69-035-M) je osvědčením odborné způsobilosti pro činnosti:
• Posuzování stavu pleti
• Poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky a vizážistiky
• Provádění povrchového čištění pleti
• Zhodnocování tvaru obličeje, jeho jednotlivých částí a navrhování korekce
• vzhledových nedostatků
• Posuzování a úprava obočí
• Provádění denního a večerního líčení
• Provádění aplikace umělých řas
• Navrhování a provádění líčení pro modeling, fotografii a soutěžní (fantazijní) líčení
• Dodržování hygienických zásad při použití kosmetických nástrojů a pomůcek
• Objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť
• Provádění vyúčtování služeb