TEAM PROMĚNY v.o.s

Firma TEAM PROMĚNY v.o.s. se především specializuje na rekvalifikačními kurzy s akreditací MŠMT a kompletní proměny image, pořádáme kurzy, školení a semináře v oboru. Nabízíme vizážistické a kosmetické služby, mezoterapii, permanentní make-up, tetáže, kadeřnictví, prodlužování vlasů, masáže, nehtovou modeláž a profesionální focení v ateliéru.
Pořádáme pobyty pro jednotlivce i skupiny, kde si klienti mohou vybrat z balíčků služeb zaměřených na image, nebo relaxaci.

Pořádáme pobyty pro jednotlivce i skupiny, kde si klienti mohou vybrat z balíčků služeb zaměřených na image, nebo relaxaci.

DÁRKOVÉ VOUCHERY

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS ŠIROKOU NABÍDKU BALÍČKÚ SLUŽEB Z NAŠÍ NABÍDKY, KTERÉ JSOU NEJČASTĚJI ŽÁDÁNY JAKO DÁREK PRO SVÉ NEJBLIŽŠÍ.

ČASOPISY, MAGAZÍN

FOTODOKUMENTACE
PROMĚNY

Cílem proměny je především skladba + variabilita jednotlivých částí oděvů a vyzdvihnutí harmonických barev

STYLING A FOTOGRAFIE

Cílem proměny je především skladba + variabilita jednotlivých částí oděvů a vyzdvihnutí harmonických bare

Rekvalifikační kurzy VIZÁŽISTIKY

VIZÁŽISTKA

Tento kurz je plně v souladu s kvalifikačním standardem určeným v Národní soustavě kvalifikací pro povolání Vizážistka kód: 69-035-M

V případě úspěšného absolvování kurzu získáváte: osvědčení o rekvalifikaci s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
Získané osvědčení o profesní kvalifikaci je veřejnou listinou podobně jako výuční list v oboru.

***

Rekvalifikační kurzy KOSMETIČKA

KOSMETIČKA

Rekvalifikační kosmetické kurzy jsou akreditovány MŠMT a zakončeny profesními zkouškami vybraných profesních kvalifikací (69-030-M, 69-035-M). Po úspěšném složení profesních zkoušek můžete požádat ihned o vydání živnostenského listu bez garanta .

Osvojíte si během výuky optimální pracovní postupy ošetření pleti, naučíte se provádět kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikovat masky a zábaly, barvit řasy a obočí, depilace, dokážete určit typ pleti, osvojíte si pravidla hygieny v provozu. Základy dermatologie a psychologii vztahu k zákazníkovi.

***

Nadpis

KOMPLETNÍ PROMĚNA IMAGE

Kompletní servis služeb odborníků, kteří propracovaným přístupem, pomocí dotazníku a manuálu vyzdvihnou Vaši individualitu.

MINIPROMĚNY

Z naší nabídka služeb jsme připravili balíčky zaměřené na image poradenství, které jsou nejčastěji žádané.

FOTOPROMĚNY

Team studia, sestavený s vizážistky, kosmetičky, kadeřnice, stylistky se postarají o Vaši PROMĚNU, kterou na závěr profesionální fotograf v našem ateliéru zdokumentuje.

GALERIE PROMĚN

FOTOGAREIE

Nadpis