Podzimní proměny našeho týmu


Společnost KANIA BROTHERS nás oslovila zrealizovat změnu vizáže paní Ivety, která se stala vítězkou soutěže o proměnu. S vítězkou strávil náš tým celé dva dny, nejprve v nákupním centru, kde pro paní Ivetu naše stylistka zkombinovala trendové outfity podzim-zima.

Oblečení bylo vybráno v obchodech ORSAY, CCC, TIME OUT a KARA. Celý druhý den probíhal v prostorách Teamu proměny, kde se paní Ivetě společně s dívkou na titulní straně MAGAZÍNU věnovala vizážistka, stylistka Miluše Šafránková, která se postarala o líčení a konečný styling před focením v ateliéru. Fotograf Martin Přibyl celou proměnu zdokumentoval, včetně dívky, která se stala tváří vydaného časopisu.

O proměně
Paní Iveta má drobnou, mírně tvarovanou postavu, malé výšky / velká prsa, krátké tělo, širší ramena, bříško, které jsme potřebovali skovat/.
Vlasy byly zničené, díky neprofesionálně provedenému častému barvení. Naše kadeřnice barvu sjednotila, zvolili jsme přírodní základ hnědé barvy a propracovaný sestřih, který
zvládne upravit paní Iveta sama během několika minut. Zkrácení poničeným vlasům prospělo. Po stahováním černé barvy, doporučujeme regenerační masky.
Líčení vizážistka barevně sladila s novou barvou vlasů i oblečením.
Cílem proměny byla především skladba oděvů, variabilita jednotlivých částí. Vyzdvihnout harmonické barvy k jejímu tlumenému zabarvení. Doporučili jsme vyřadit z šatníku černou a nahradit ji studenými tlumenými barvami. Skladba trendového šatníku / podzim – zima / je složena z různě kombinovatelných částí, paní Iveta si může jeden kus oblečení různě kombinovat, tak aby styl nebyl nudný.
Viz fotografie:Č.1.
Zvolená módní barevná tunika, zakrývá nařasením problematickou partii bříška.
Doplňky z kůže společně s kožešinovou vestou, podtrhují celkový outfit. Vhodný na denní nošení.

Č.2.
Kostkovaná volná halena v dolní části nařasená, zakrývá problematické partie. Úzké stresové džíny, společně s vysokými koženými kozačkami, podtrhují štíhlost postavy. Prodloužená, projmutá linie vesty, zeštíhluje. Celkový outfit společně s pletenými doplňky působí velice mladistvě.

Č.3.
Zvolený outfit na procházku do chladné podzimní přírody. Doplněný teplou vlněnou šálou a baretem v čokoládové barvě, kterou má paní Iveta jako svou základní primární barvu.

Č.4.
Jemně vypasovaná linie vesty, podtrhuje křivky, které jinak na postavě nejsou výrazné. Projmutí pomohlo k zeštíhlení. Šortky můžeme nahradit dlouhými úzkými kalhotami.
Outfit, který podtrhuje krásu paní Ivy. Barevně laděno tón v tónu, včetně krátké zimní bundy.

Č.5.
Tolik oblíbené kraťasy, odhalující štíhlé nohy paní Ivetu s pulovrem, který můžeme kombinovat s dalšími částmi šatníku.Č.5.
Tolik oblíbené kraťasy, odhalující štíhlé nohy paní Ivetu s pulovrem, který můžeme kombinovat s dalšími částmi šatníku.

Č.6.
Barevně sladěný, žensky působící autfit, vhodný k jakékoliv společenské příležitosti.

Č.7.
Zimní kabát / správná délka vzhledem k malé postavě / ,opticky paní Ivetu prodlužuje.
Bohatě zdobené kožešinové lemy, působí luxusně.

Č.8.
Bílou košili lze kombinovat prakticky se vším. Zvolený tmavě modrý kardigan, vhodně doplňuje kombinaci košile s úzkou sukní. Sukni můžeme nahradit širšími kalhotami. Lodičky na vysokém podpatku poutají pozornost na štíhlé kotníky.
Pro chladnější dny, doplníme outfit vhodnou šálou. Vysoké obepnuté kozačky pod kolena působí velmi svůdně.

Č.9.
Outfit pro volný čas. Vlna, úplet a kožíšek, to jsou nejlepší kombinace pro podzimní toulky přírodou.