VIZÁŽISTKA KOMPLET SPECIÁL

Všechny kurzy budou zahájeny v 9 hodin v učebně firmy
Team proměny v.o.s

KOMPLET SPECIÁL

VIZÁŽISTA KOMPLET SPECIÁL

Nejdelší a nejobsáhlejší kurz vizážistiky v ČR celkem 112 hodin výuky. V ceně kurzovného je zahrnuta práce v ateliéru, stylistika, barevná typologie včetně profesionálních fotografií v hodnotě 2000,-Kč
Chcete-li se stát profesionálním vizážistou, je pro vás tento kurz převratný právě formou výuky, získáte akreditovaný rekvalifikační kurz ,, VIZÁŽISTKA" + kompletní vědomosti v oblasti vizáže, stylu a barevné typologie. Absolventi kurzu si vytváří vlastní portfolio ke své další prezentaci!
Čeká vás intenzivní kurz s výukou základních technik až po zvládnutí náročných postupů profesionální práce.

Cena: 18.500,- Kč

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:

V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru. Pro absolvování zkoušky v oboru Vizážistka dle Národní kvalifikce kód: 69-035-M je potřeba dosáhnout věku 18 let a mít platný zdravotní průkaz, který vám vystaví váš obvodní lékař

Osvědčení:
Kurz je plnohodnotnou rekvalifikací pro obor ,, VIZÁŽISTKA", zakončen rekvalifikační zkouškou a osvědčením o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka dle Národní soustavy kvalifikací Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list vaší plnou kvalifikaci v oboru. Je nejvyšším možným osvědčením v oboru které lze získat.

Praktické uplatnění:
Kurz vás připraví na profesní dráhu vizážistky. Můžete si udělat ŽL nebo se nechat zaměstnat v oboru. S kurzem máte kvalitní informace pro start v oboru Vizážistiky. Kurz je mimořádně obsáhlý a současně patří k nejprestižnějším. Je preferován u řady klientů jako požadavek na vzdělání.

V případě zájmu nás kontaktujte na :
Tel.: 737 247 718
email: info@teampromeny.cz